Naše Služby

Keď chcete to najlepšie, spoločnosť Lux Limo je tu pre vás aby zabezpečila maximálny zážitok špeciálných priležitostí. Náš tím profesionálov je tu pre vás.

SVADBY
Váš veľký deň bude v našej limuzíne ešte nezabudnuteľnejší! Je to veľmi jedinečný zážitok nielen pre vás, ale aj pre vašich svadobných hostí. Navyše, ak je to potrebné, môžeme auto vyzdobiť krásnymi kvetmi. Naša limuzína je k dispozícii 24/7, takže si môžete požičať od obradu, po celý deň, počas fotografovania, až do konca svadobnej oslavy.
Narodeniny
Naša limuzína posúva narodeninové oslavy na vyššiu úroveň. Tucet kamarátov sa vezie v nebeskom štýle, ktorý určite urobí dojem na všetkých okolo.Prekvapte svojich priateľov a rodinu narodeninovou oslavou, na ktorú nikdy nezabudnú!
Rozlúčky
Dovoľte nám, aby sme vám pomohli urobiť z vašej rozlúčky so slobodou nezabudnuteľnú noc. Máte k dispozicií služby profesionálneho osobného šoféra a vybavenie baru. Neexistuje vhodnejšie vozidlo na rozlúčku so slobodou ako limuzína Hummer H2!
Firmné akcie
Luxlimo Hummer H2 imuzína je ideálna pre všetky vaše firemné podujatia. Táto reprezentatívna limuzína je dokonalou zábavou na kolesách, ktorá je vybavená najmodernejším zvukovým systémom, luxusným podsvietením a barom.
     REZERVÁCIA 0910 39 38 37 image
Back to Top
Close Zoom